کایپتان تیم شهید اورکی: تجربه بازی با سپاهان سخت بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اصفهان ، جواد زینعلی پس از حذف تیمش مقابل تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به سپاهان بابت این پیروزی تبریک می‌گویم، تیم ما تازه یک‌سال است به لیگ دو صعود کرده اما بازیکنان‌مان سابقه زیادی در فوتبال دارند. ما در طول 90 دفیفه بازی دفاعی را به نمایش گذاشتیم اما دفاع کردن نیز یک نوع تاکتیک تیمی به شمار می‌رود. ما تا اوایل نیمه دوم خوب دفاع کردیم اما اسیر بدشانسی شدیم و نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: ما در طول بازی نقاط ضعف زیادی داشتیم اما در مجموع کادرفنی از عملکرد تیم رضایت داشت. ما برای اولین بار بازی مقابل سپاهان بازی می‌کردیم و تجربه سختی بود. سپاهان بازیکنان بزرگی دارد و بازی آنها روی ما تاثیر گذاشت اما به نظرم فرشاد احمدزاده بازی بسیار خوبی انجام داد.

کایپتان تیم شهید اورکی خاطرنشان کرد: ما تلاش خود را کردیم اما سپاهان تیم بزرگی است و کیفیت بالایی هم دارد. ما تیم بسیار خوبی داریم و فکر نمی‌کردیم که شکست بخوریم. تیم ما در رقابت‌های لیگ دو تا کنون شکست نخورده‌ و فکر می‌کردم امروز هم به راحتی شکست نخوریم اما فوتبال همین است.

وی درخصوص روند تیمش در رقابت‌های گیگ دو گفت: تیم ما شرایط خوب و روند روبه رشدی دارد. ما در هفته‌های نخست چندان عملکرد خوبی نداشتیم اما خوشبختانه در ادامه شرایط تیم بهتر شد.

انتهای پیام/170/ ع

درباره ی نویسنده

hamid

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.