کارخانه آرد جرعه اصفهان احیا شد/ اشتغال‌زایی ۲۰۰ کارگر در کارخانه دنا سوله ‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان به نقل از دادگستری استان اصفهان، سعید عمرانی با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در بازگشایی مجدد کارخانه آرد جرعه اصفهان و دنا سوله، گفت: کارخانه آرد جرعه، به دلیل بدهی‌های بانکی و مشکلاتی که با یکی از دستگاه‌های دولتی داشت تعطیل شده بود، اما با پیگیری‌های قوه قضائیه با معاون وزیر مربوطه مکاتباتی داشتیم و درنهایت، جلسه‌ای با حضور مدیریت کارخانه و مدیران دولتی برگزار شد و این کارخانه جان دوباره گرفت.

معاون قضایی دادستان کل کشور تأکید کرد: این کارخانه ظرفیت بالایی در تأمین آرد دارد و با برخورداری از سوله‌های بزرگ می‌تواند امنیت غذایی برای مردم به همراه داشته باشد.

معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به اشتغال‌زایی برای 200 کارگر با بازگشایی مجدد کارخانه «دنا سوله» به همت و پیگیری قوه قضائیه، تصریح کرد: این کارخانه از مجموعه‌های سوله‌ سازی کشور است و به خاطر مشکلاتی با برخی دستگاه‌های دولتی و بدهی بانکی تعطیل‌شده بود، با پیگیری‌های مکرر قوه قضائیه طی یک سال اخیر این کارخانه هم مجدد احیاء شد.

عمرانی بابیان اینکه طی بازدید‌های اخیر شاهد فعالیت این کارخانجات بودیم و حاصل تلاش قوه قضائیه را مشاهده کردیم، جا دارد که از همکاران خوبمان در استان‌های اصفهان و خراسان رضوی هم در این رابطه تشکر کنیم.

انتهای پیام/ش

درباره ی نویسنده

hamid

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.