“چراغی در مه” نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، نمایش “چراغی در میان مه” اثر محمدجواد صرامی روی صحنه تالار هنر به اجرا درآمده، در یک رویکرد متفاوت به سراغ وقایع دفاع مقدس و شیوع پانادمی کرونا رفته است.

این نمایش با نگاهی متفاوت حضور پرستاران در دفاع مقدس را نشانه گرفته و تلاش می‌کند تا میان حضور کادر درمان در جنگ و شیوع پانادمی کرونا ارتباط برقرار کند.

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب شد
هشتمین جشنواره ملی آئین‌های نمایشی رضوی در یاسوج برگزار می‌شود
سرپرست شبکه نمایش منصوب شد

نمایش ” چراغی در میان مه” در فضای انتزاعی اجرا می‌شود و تلاش می‌کندکه با نگاهی نو به حضور پرستاران در دو دوره زمانی متفاوت دفاع مقدس و شیوع پانادمی کرونا بپردازد و سعی در هم‌ذات‌پنداری با کادر درمان در هر دو معقوله دارد.

اجرای نمایش ” چراغی در مه” تا تاریخ 21 خرداد ماه در سالن تالار هنر ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند از این نمایش دیدن به عمل آورند.

در زیر تصاویری از این نمایش را می‌بینید:

"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر"چراغی در مه" نگاهی متفاوت به قهرمانان جنگ و کرونا+ تصویر

انتهای پیام/170/ش

درباره ی نویسنده

hamid

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.