خان‌محمدی: عزل عزیزی‌ خادم نشان داد رئیس بعدی هم در صورت تخلف بازخواست می‌شود/ پرسپولیس شکننده نیست

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به بازی آخر سرخپوشان مقابل آلومینیوم که با برد دو بر صفر این تیم به پایان رسید، اظهار داشت: پرسپولیس با بازیکنان جدیدش خیلی خوب شده و نفرات جدید در وضعیت ایده‌آلی قرار گرفته‌اند. این اولین بازی‌ رامین رضاییان بود و رفته‌رفته شرایطش بهتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس کاملاً حرفه‌ای هستند، تأکید کرد: فکر نمی‌کنم بازگشت رامین رضاییان حاشیه‌ای ایجاد کند، الان بازیکنان کاملاً حرفه‌ای فکر می‏‌کنند. اینکه مشکلی از گذشته باشد، طبیعی است، اما همه هم‌راستا در جهت اهداف پرسپولیس عمل می‎‌کنند. قطعاً همه به فکر حفظ انسجام تیمی هستند تا در مسیر کسب ششمین قهرمانی متوالی قدم بردارند.

 بازیکن پیشین پرسپولیس درباره  اینکه استقلال خوب امتیاز جمع کرده و شکست نخورده است، گفت: پرسپولیس هم امتیاز جمع و پشت سر استقلال حرکت می‌کند. دربی (26 اسفند) شش امتیازی است و به نظر من قهرمان لیگ برتر را تعیین می‌کند. فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد و همه چیز خوب است. البته اگر باخت‌هایی هم بود، این از شرایط فوتبال است. استقلال به لحاظ مدیریتی زودتر از پرسپولیس به ثبات رسید و بنابراین بازیکنانش زودتر جمع و جور شدند، اما پرسپولیس هم توانست آن شخصیت قهرمانی‌اش را حفظ کند. تیمی که 5 بار متوالی قهرمان شده و الان هم در کورس قهرمانی است، کار بزرگی انجام داده است. همه تیم‌هایی که در این 5،6 سال جلوی پرسپولیس قرار گرفته‌اند، فوق‌العاده انگیزه داشتند که جلوی تیم قهرمان خوب بازی کنند و به چشم بیایند.

وی با اشاره به اینکه سرخپوشان با وجود تجربه باخت در سال‌های اخیر، توانسته باز هم در کورس بماند، تصریح کرد: پرسپولیس ساختار قوی داشته و حتی بعد از اینکه سوپر جام را از دست داد یا از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد، باز هم توانسته به فرم مطلوبش برگردد. شکست و مشکلات جزیی از فوتبال است و پرسپولیس توانسته از فراز و نشیب‌ها عبور کند. مهم این است که پرسپولیس شکننده نیست و راهش را تحت هر شرایطی ادامه می‌دهد. همیشه نمی‌شود همه جام‌ها را از آن خود کرد.

بازیکن پیشین فوتبال ایران درباره عزل عزیزی خادم از ریاست فدراسیون خاطرنشان کرد: خوب است که بر وضعیت فوتبال همیشه نظارت شود. حتماً تخلفاتی از رئیس فدراسیون سر زده که چنین تصمیمی گرفته شد. حالا رئیس بعدی هم می‌داند اگر تخلفی داشته باشد، او هم عزل خواهد شد و کسی که سکان فوتبال کشور را به دست می‌گیرد حواسش را جمع می‌کند. این اتفاق برای اولین بار رخ داد و خیلی هم خوب بود که همه بدانند زیر ذره‌بین هستند و با کار اشتباه بازخواست می‌شوند.

انتهای پیام/

درباره ی نویسنده

hamid

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.