پیش بازی ویارئال – بایرن| آیا اسپانیایی‌ها شگفتی‌ساز می‌شوند؟

به گزارش خبرگزاری فارس، امشب در چارچوب دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23 و 30 دقیقه، ویارئال در خانه میزبان بایرن مونیخ است.

بایرن مونیخ در دور گذشته سالزبورگ را با نتیجه 7 بر یک در هم کوبید و انتظار دارد در این مسابقه نیز مقابل ویارئال به بردی پرگل دست یابد.

جوردن مایسل، خبرنگار یوفا در خصوص وضعیت بایرن مونیخ نوشت: بایرن در آستانه دهمین قهرمانی متوالی است و آنها چیزی فراتر از یک قهرمانی در بوندسلیگا می‌خواهند. ارزیابی عملکرد آنان با کیفیت تیم در لیگ قهرمانان اروپا مشخص می‌شود و به همین علت، بایرن تمام توان خود را می‌گذارد تا بار دیگر قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

پیش بازی ویارئال - بایرن| آیا اسپانیایی‌ها شگفتی‌ساز می‌شوند؟

ناگلزمان در خصوص این بازی گفت: ویارئال مدافع عنوان قهرمانی در لیگ اروپاست. آنها بسیار تیم با تجربه‌ای هستند و سبک بازی منحصربفردی دارند. اینکه یوونتوس را 3 بر صفر شکست دادند، چیز کمی نیست. ما برای صعود تلاش خواهیم کرد.

ویارئال در دور قبل یک شگفتی بزرگ رقم زد و توانست یوونتوس را در تورین با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد و راهی 8 تیم پایانی اروپا شود.

این تیم البته در لالیگا اوضاع مناسبی ندارد و اکنون در رده هفتم جای گرفته است. ویارئال در 6 بازی اخیر خود آمار 3 برد و 3 شکست را به ثبت رسانده و نشان داده که چقدر پر افت و خیز است.

گراهام هانتر، خبرنگار ویارئال در خصوص این بازی گفت: امری در نشست خبری پیش از بازی با بایرن از امیدواری صحبت کرد و مدعی شد که تیمش شانس شکست بایرن را دارد. آنها سال گذشته یک شاهکار رقم زدند و قهرمان لیگ اروپا شدند. امسال پس از 13 سال در لیگ قهرمانان اروپا به جمع 8 تیم رسیدند ، پس چرا به آنها امید نداشته باشیم؟

پیش بازی ویارئال - بایرن| آیا اسپانیایی‌ها شگفتی‌ساز می‌شوند؟

جرارد مورنو از مصدومیت بازگشته و مشخصاً بزرگترین سلاح امری در دیدار مقابل بایرن مونیخ محسوب می‌شود.

ترکیب های احتمالی ویارئال و بایرن مونیخ به شرح زیر است:

ویارئال: رولی – فویس – آلبیول – پائو تورس – پدرازا – تریگروس – کاپو – پارخو – لوسلسو – مورنو – دانجوما

بایرن مونیخ: نویر – پاوار – سوله – اوپامکانو – هرناندز – کیمیش – گورتزگا – سانه – مولر – کومان و لواندوفسکی

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع : www.farsnews.ir
درباره ی نویسنده

hamid

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.