بارش‌های زمستانی در اردستان نرمال پیش‌بینی می‌شود

ایسنا/اصفهان رئیس اداره هواشناسی شهرستان اردستان گفت: بررسی نقشه‌ها حاکی از آن است که بارش‌های فصل زمستان در این شهرستان به‌صورت نرمال و فرانرمال خواهد بود.

جواد رمضان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سیستمی که از روز گذشته بر روی شهرستان اردستان قرار گرفت، قسمتی از سیستم بارشی سودانی بود که از جنوب کشور وارد شد و میزان قابل توجهی بارش را برای مناطق مختلف کشور از جمله اردستان به همراه داشت.

وی با اشاره به میزان بارندگی‌های سیستم بارشی روز گذشته گفت: بیش‌ترین میزان بارش برف در روستای تورزن، بقم و نیسیان اتفاق افتاد، ولی در مناطقی مانند اردستان، زواره، کچوسنگ، مهاباد، شهراب، جهان آباد و کاشانک نیز بارش‌های خوبی گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، رئیس اداره هواشناسی شهرستان اردستان گفت: بارش‌های شب گذشته و صبح امروز در شهرستان اردستان به‌صورت برف و باران بوده و در ارتفاعات و مناطق کوهستانی منطقه مانند دوروچین بیش از ۱۰ سانتی متر برف باریده است.

رمضان‌پور با بیان اینکه تا پایان امروز شرایط ابرناکی در شهرستان اردستان وجود دارد، گفت: پیش بینی می‌شود سیستم بارشی دیگری از روز یکشنبه بر روی شهرستان قرار گیرد که احتمالا بارش‌های بهتری را خواهد داشت.

وی تصریح کرد: سیستم بارشی سودانی تا اواسط دی‌ماه بر روی مناطق مختلف کشور وجود دارد که بارش‌های قوی و خفیفی را در اکثر نقاط کشور سبب می‌شود.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان اردستان، گفت: میزان بارندگی‌های سال زراعی شهر اردستان تاکنون به ۴۸ میلی متر رسیده و بررسی نقشه‌ها حاکی از آن است که بارش‌های فصل زمستان دراین شهرستان به‌صورت نرمال و فرانرمال خواهد بود.

انتهای پیام

منبع : www.isna.ir
درباره ی نویسنده

hamid

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.